Pomáhejme SIPOŘE pohybem

Přinášíme skvělé zprávy! Skupina ČEZ zařadila projekt SIPORY do mobilní aplikace EPP Pomáhej pohybem. Díky této aplikaci můžeme získat potřebných 60 000,- Kč na částečné zafinancováni našich aktivit na Jesenicku. Konkrétně se jedná o klub, který je výjimečným zázemím pro rodiny s dětmi se zdravotním znevýhodněním. V klubovně probíhají neformální setkávání, tematické besedy, poradní činnosti a další aktivity. Především je ale bezpečným místem pro jejich děti, které mívají specifické potřeby.


Jak pomáhat pohybem?

1. Stáhněte si aplikaci EPP Pomáhej pohybem. Aplikaci stáhnete na Google play (pro zařízení s OS Androrid) i na App Store (pro zařízení značky Aple)

2. Aplikace zaznamenává pohyb (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím
pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body.

3. Tyto body věnujte projektu SIPORY. Podobný návod můžete najít zde: https://youtu.be/97fPjxcScQw
Další informace o mobilní aplikaci naleznete zde: https://pomahejpohybem.cz/about

V aplikaci se objevíme během několika týdnů, ale že již dnes můžete aplikaci nainstalovat a začít sbírat body „do zásoby“. Až se náš projekt v aplikaci objevÍ budeme vás informovat a vy nám vaše body budete již vaše nasbírané body moci přispět.

Děkujeme, že pomáháte s námi!
Vaše SIPORA