Pozvánka na konferenci na konferenci projektu „Rodič jako advokační pracovník“

Vážení přátelé
velmi rádi bychom Vás pozvali na konferenci projektu „Rodič jako advokační pracovník“, který organizace SIPORA implementuje od ledna do června tohoto roku, a v rámci kterého s námi aktivně rodiče spolupracují, jak v rámci rozhovorů, tak u společného kulatého stolu. 

Konference se uskuteční dne 10.06.2023 od 10:00 do 12:00 v prostorách Centra společenských aktivit (Městské knihovny Vincenze Priessnitze), na adrese 28. října 18, Jeseník. Asistence bude zajištěna.

Projekt sleduje nepříznivou situaci rodin z Jesenicka, které pečují o dítě nebo dospělého člověka s mentálním znevýhodněním nebo autismem, a vztahuje se k jejímu zlepšení. 

V rámci konference představíme nejen samotný pojem advokační práce, průběh projektu, ale také budoucnost advokační práce a její předpokládaný dopad v regionu. Pozvali jsme také řadu lidí, kteří jsou pro splnění našich cílů důležití.

V advokační práci, která je nástrojem komunikace naléhavých společenských problémů, se zaměřením na jejich vyřešení, vidíme velký potenciál a přínos.Svou účast nebo neúčast a potřebu asistence potvrďte prosím do 26.05.2023 na e-mail veronika@sipora.cz.

Více informací o projektu zde.