Připomeňme si co jsme společně prožili

Milí přátelé a příznivci KLUBU SIPORA. Je před námi nový školní rok a my bychom Vás rádi pozvali na další setkání, které se se uskuteční v sobotu 16. září 2023 od 9:30 v prostorách MRC Krteček, na adrese Palackého 1341 (budova Alkron). Počítáme s tím, že setkání bude trvat do 12:30.

Přijďte si s námi odpočinout u šálku kávy, nebo čaje a zhodnotit uplynulé měsíce. Společně zavzpomínáme na to, co jsme již společně zažili a co jsme se společně naučili. 

Společně jsme se setkali na několika setkáních KLUBU SIPORA. U některých jsme seznámili se zajímavými hosty a věnovali se různým tématům – (vzpomínáme například na setkání s Veronikou Samcovou, se kterou jsme se bavili o možnostech práce. Nebo na setkání s Veronikou Škopovou, kde jsme se dozvěděli něco o tom, jak se na člověka dívat z pohledu jeho silných stránek.) Další naše setkání, byla volnější a odpočinkovější. My rádi vzpomínáme třeba na předvánoční setkání, nebo setkání na začátku léta v pivovaru Cestář.

Na našem sobotním setkání se rovněž společně podíváme do budoucnosti a zamyslíme se nad aktivitami, které Vám mohou pomoci s dalším rozvojem, odlehčením a které pro Vás budou podporou. I v budoucnu je naší prioritou zkvalitnění života lidí se zdravotním znevýhodněním a pečujících rodin na Jesenicku.

Kávu a čaj zajistíme. Budeme rádi, když se sebou přinesete své názory, postřehy, připomínky a k tomu i něco drobného na zub. Vaše účast je pro nás nesmírně důležitá. Vaše názory, podněty a zpětná vazba jsou našimi spolećnými stavebními kameny pro budoucnost. 

Svou účast prosím potvrďte na e-mail: helena@sipora.cz nejpozději do pátku 8. září. 2023. Pokud máte zde zájem využít asistenci u člověka se zdravotním znevýhodněním prosím, dejte nám vědět co nejdříve a my Vám asistenci rádi zařídíme. 

Těšíme se na Vás.