Předvánoční setkání KLUBu se neslo v duchu cukroví, hudby a pohody

V sobotu 10.12.2022 jsme se pro tento rok setkali naposledy. 

Odpoledne jsme si zpestřili mnohými chutěmi – vánočním cukrovím a jinými dobrotami, skvělým punčem ve variantě light i heavy. 

Děkujeme všem, kteří přinesli něco na zub! Vznikla z toho skutečně bohatá a rozmanitá hostina. 

Moc děkujeme hudební kapele Brejle, díky jejímuž hudebnímu vystoupení proběhl náš sedánek v opravdu skvělé atmosféře. Není nad to si společně zazpívat krásné vánoční písničky a pobejt, že ano? 🙂 A díky Jitce za zpěvníky, které pro tuto příležitost vytvořila!

Naši rodiče si na setkání mohli vyměnit svoje zkušenosti na libovolná témata, poznat se s novými přáteli, a my věříme, že se všichni skvěle pobavili a potěšili.

Naši lidé vyráběli s podporou asistentek vánoční obrázky a ozdoby, tancovali, zpívali a užívali si hudebního vystoupení. Někteří se společně vydali na večerní vycházku na náměstí. Jak bylo pěkně nasněžíno, atmosféra celého dne se tím násobila.

Myslíme, že jsme si všichni toto velmi osobní setkání užili a odpočinuli si z předvánočního shonu a tak nějak všeho, co se kolem nás kupí.

Jako nezapomenutelná vzpomínka na na tento rok mohou velmi dobře posloužit vtipné fotky z fotokoutku. Moc díky za skvělý nápad a vybavení Vendule a nafocení Adéle!

Moc děkujeme Farnosti ČCE za zapůjčení prostor!

Všem pak moc děkujeme, že jste s námi a těšíme se na setkání 21. ledna 2023.