Kává a péče

Na našem posledním setkání, jsme společně hodnotili dosavadní setkávání KLUBu SIPORA a také jsme se Vás ptali na Vaše potřeby a přání. Jednou z vašich potřeb je, že je pro vás důležité mít někdy prostor, proto si „jen tak“ popovídat, posdílet těžkosti i radosti prostě jednoduše být spolu.


Vaše potřeby jsou pro nás prioritou a proto bychom Vás rádi pozvali na další setkání, které se uskuteční v pondělí 6.listopadu ve Zdravé kavárně v Jeseník v čase od 10:00 do 12:00 hodin. Kavárna sídli na ulicí Vodní 227, Jeseník.

Dobrá káva, společně se zákuskem, jistě vytvoří tu správnou pohodovou atmosféru ke společnému sdílení.

Toto setkání nám pomůže navazovat a budovat nové vztahy se zajímavými lidmi, které mohou přerůst až v přátelství. Společná sdílení nás vzájemně nejen obohatí, ale také můžete získat cenné informace z oblasti péče. Každý z Vás má řadu dovedností a zkušeností, které mu pomáhají pří péči, o dítě, nebo člověka se zdravotním znevýhodněním. Toto je mimo jiné krásná příležitost, jak tyto drahocenné zkušenosti, rady, nápady a podměty předat dál a někomu dalšímu tak pomoci.

Zároveň vnímáme, jako velmi důležité vytvořit bezpečný prostor pro toho, kdo se potřebuje „jen“ vypovídat, ulevit si, podělit se o své těžkosti (ale také radosti – ty jsou neméně důležité) a nenosit si věci, co nás trápí v sobě.

A v neposlední řadě věříme, že naše společné posezení povede k odpočinku a načerpání nových sil.

Není žádný správný nebo špatný způsob jak setkání využijete je jen na každém z Vás! Naši prioritou je však, abyste se na našem setkání cítili co nejlépe a odcházeli s dobrou náladou.

Za tým klubu SIPORA Martin a Helena.