Aktuality:

Kdo jsme a jaké je naše poslání?

Jsme skupina nadšených odborníků s bohatou zkušeností s prosazováním změn v oblasti poskytování sociálních služeb a v podpoře života lidí v přirozeném prostředí.

Posláním Sipory je podpořit lidi s poruchou autistického spektra, lidi se zkušeností s duševním onemocněním, nebo s mentálním znevýhodněním aby mohli žít plnohodnotným a nezávislým způsobem života.

Co děláme?

Na Jesenicku podporujeme pečující rodiny a společně plánujeme vznik sociální služby

Od roku 2020 poskytuje Sipora podporu a vzdělávání pečujícím osobám a rodinám pečující o osobu se zdravotním znevýhodněním.

V Olomouckém kraji se podílíme na reformě psychiatrie

Sipora je členem pracovní skupiny pro reformu psychiatrické péče v Olomouckém kraji, který usiluje o změnu systému péče o lidi s duševním onemocněním

Jak se zapojit?

Pokud se chcete zapojit finančně, či jinak přispět, můžete. Bankovní spojení Sipory: 221671/5500
Pro více informací nás kontaktujte na email: lenka@sipora.cz. Za Vaši podporu budeme velmi rádi a zůstaneme spolu v kontaktu.

Pokud Vás zaujaly naše aktivity, ozvěte se a domluvte si s námi schůzku, rádi se s Vámi osobně setkáme. Kontaktovat nás můžete na email sipora@sipora.cz

Pokud máte zájem podílet se přímo na našich aktivitách a mít tak možnost zapojit se do vlastní činnosti organizace, neváhejte a dejte nám o sobě vědět na email jakub@sipora.cz.